Стаття про нагороди “Медоборів” у газеті “Голос України”

"Голос України", 22 квітня 2003р.

У Києві відбулося нагородження учасників презентаційного альманаху “Діловий імідж України”, що має на меті ілюструвати, зокрема для іноземців, економічний та інтелектуальний потенціал держави. Український дім на один день зібрав під одним дахом найяскравіших представників бізнес-еліти нашої країни, котрих було відзначено пам’ятними знаками та дипломами за підписом Голови Верховної Ради Володимира Литвина.

Єдиним представником Тернопільщини на такому солідному зібранні був Василь Мартинюк, головний лікар санаторію “Медобори”, що увійшов до альманаху як один з найкращих санаторно-курортних закладів України.

Остання нагорода — лише чергова у чималій колекції, — сказав “Місту” Василь Іванович. — Ще в 2000 р. “Медобори” було внесено до “Золотої книги України”, а роком пізніше санаторій увійшов до “Книги ділової еліти України” разом з іншими найкращими оздоровницями нашої країни. У 2002 р. ми взяли участь у першому конкурсі “Золоті торгові марки України” і увійшли до десятки переможців у галузі санаторно-курортного лікування. А всього в країні є близько 3 тисячі санаторіїв!

Через рік відбулось нагородження дипломом Фонду суспільного визнання, а в 2004 році наш санаторій став лауреатом конкурсу “100 кращих товарів і послуг України”. І це далеко не повний перелік! Василь Іванович переконаний, що всі ці перемоги й нагороди створюють позитивний імідж та є своєрідною рекламою для людей з різних регіонів нашої країни та закордону.

З кожним роком пацієнтів стає дедалі більше, адже далеко не кожен український санаторій може запропонувати також такий широкий спектр послуг та новітні методи лікування.